fbpx

BEZPŁATNE PORADY JAK ZDYGITALIZOWAĆ SWÓJ BIZNES

Pandemia pokazała nam wszystkim jak ważny jest dostęp do wszelkiego rodzaju dóbr i usług przez internet. Coś, co kiedyś wydawało nam się niemożliwe, jak wizyty lekarskie przez telefon, teraz jest naszą codziennością, z którą musimy się pogodzić.

Wiele firm na rynku działało i działa w oparciu o “stary” model sprzedaży, czyli sprzedaż bezpośrednią. Wiele firm również nie wie jak sobie z tym wszystkim teraz poradzić. Z jednej strony chcieliby wejść w internetowy biznes, z drugiej jednak strony nie wiedzą od czego zacząć. Banalne sposoby zamieszczenia informacji kontaktowych do firmy, nie wspominając już o jej asortymencie i godzinach pracy, wielu przedsiębiorców przerasta. Oni chcieliby się skupić jedynie na tym, na czym znają się bardzo dobrze od lat, czyli sprzedaży swojego produktu lub usługi, tak jak to było dotychczas. Niestey rzeczywistość pokazuje nam co innego i wręcz nakazuje nam się dostosować, by przetrwać.

Obserwując to zjawisko już od dłuższego czasu, zdecydowaliśmy się na uruchomienie cyklu bezpłatnych porad, jak skutecznie wprowadzić swoją firmę do internetu. Pierwsza edycja rozpoczyna się od 15 stycznia i będzie trwała do końca lutego 2021 roku.

Porada jest w pełni bezpłatna i w żaden sposób nie zobowiązująca żadnej ze stron. Powodem powstania tego pomysłu, jest chęć pomocy firmom, które nie wiedzą jak dostosować się to nastałej rzeczywistości, nie mają na to pomysłu lub też po prostu czasu, ponieważ walczą o przetrwanie. By zgłosić się do naszej porady wystarczy wysłać na nasz adres mailowy kontakt@netfreak.pl swoje zgłoszenie.

W bezpłatnym zgłoszeniu jak skutecznie wprowadzić swoją firmę do internetu, powinny się znaleźć:

  1. imię i nazwisko zgłaszającego
  2. Nazwa firmy
  3. Dane kontaktowe (e-mail oraz nr tel.)
  4. Branża
  5. Dotychczasowe kanały dotarcia do klientów
  6. Jak według Ciebie powinien odbyć się proces dygitalizacji firmy (pomysły)

Tylko tyle! Po przesłaniu do nas wniosku, skontaktujemy się z Tobą, wspólnie porozmawiamy o potrzebach Twojej firmy i zaproponujemy kroki jakie należy podjąć, by skutecznie zdygitalizować Twoją firmę. Każdy krok zostanie szczegółowo opisany, tak by samodzielnie można go było zrealizować. Dane kontaktowe do nas możesz znaleźć na naszej stronie https://www.netfreak.pl/.

Zacznij nowy 2021 rok od nowych wyzwań. Pamiętaj, nie masz co się martwić, jesteśmy tu po to, by Ci pomóc.

Do dzieła!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *